Sporty

Narciarstwo zjazdowe

Każdy zna tę zimową dyscyplinę sportu. Na całym świecie uprawia ją wiele milionów osób, a w Polsce z roku na rok staje się ona coraz bardziej popularna. W naszym kraju sezon narciarski trwa stosunkowo krótko więc w naszej ofercie oprócz wyjazdów do tradycyjnych polskich ośrodków narciarskich do Karpacza, Krynicy, Istebnej czy Szklarskiej Poręby, organizujemy także atrakcyjne wyjazdy zagraniczne w konkurencyjnych cenach w Alpy do Włoch i Austrii.

W ofercie mamy również możliwość podszkolenia swoich umiejętności i skorzystania z zaprzyjaźnionych z nami ośrodków dysponujących profesjonalną i wykwalifikowaną instruktorską kadrą narciarską. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także możliwość organizacji i przeprowadzenia różnego rodzaju zawodów. Uczymy na każdym poziomie zaawansowania i zachęcamy do uprawiania z nami tego wspaniałego sportu zimowego.

Narciarstwo wodne

To bardzo atrakcyjny sport zyskujący coraz więcej pasjonatów na całym świecie. Jest on dostępny dla każdego, niezależnie od jego wieku i stopnia wytrenowania. Sama jazda na nartach wodnych niesie ze sobą wiele niepowtarzalnych i niezapomnianych wrażeń emocjonalnych. Jazda na nartach wpływa także na nasze ciało, wzmacniając poszczególne partie mięśniowe i kształtując sylwetkę. Pozytywnie wpływa też na psychikę, pomagając przełamać bariery psychiczne i pokonać własny strach. Narciarstwo wodne nie jest trudne do opanowania i kto będzie mieć okazję jazdy na nartach wodnych na pewno będzie chciał jeszcze raz spróbować. W naszej ofercie mamy również wynajem sprzętu, którzy chętnie udostępniamy.

Wakeboard

To kolejna z proponowanych przez nas wodnych atrakcji. Wakeboard polega na jeździe na desce o dość dużej wyporności przypominającej deskę snowboardową. Osoby uprawiające ten sport w zimie nie powinny mieć więc najmniejszych problemów z opanowaniem wakeboardu. Łódź, którą dysponujemy umożliwia Wam uprawnianie tego sportu na najwyższym poziomie, gdyż jest to łódz Master Craft, tworząca dużą falę do skoków. Wakeboard zyskał w ostatnich latach bardzo wielu zwolenników. W wielu regionach Polski organizowane są zawody, w których startuje wielu zapaleńców. Chcemy rozwijać się również i w tym kierunku organizując zawody z nagrodami.

Wakesurf

To odmiana doskonale znanego surfingu, który kojarzy z wielkimi falami Florydy czy Hawajów. Cóż więc może mieć wspólnego z motorówką? A jednak może. Wakesurf moża z powodzeniem uprawiać na wielu akwenach wodnych w całej Polsce, gdyż do niego potrzebna jest tylko…fala. Wakesurf wykorzystuje ,,kilwater”, czyli falę wytwarzaną przez motorówkę podobnie jak ma to miejsce w prawdziwym surfingu. Co ciekawe w wakesurfie nie wykorzystuje się liny – płyniemy za motorówką na fali, którą tworzy właśnie motorówka. Lina potrzebna jest tylko do startu tuż za motorówką. Do uprawiania tego sportu wykorzystuje się normalne deski surfingowe z krótszym finem, lub specjalne deski wakesurfingowe odpowiednio krótsze.

Barefoot

To popularna w USA oraz Europie i zyskująca coraz więcej zwolenników wśród osób lubiących ,,mocne wrażenia” jazda po wodzie na piętach. Suniemy wręcz po wodzie za łodzią płynącą z prędkością ponad 70 km/h, tak żeby możliwe było utrzymanie się na stopach na wodzie. Początki bywają trudne, ale osoby o mocnych nerwach na pewno nie dadzą za wygraną:) Wszystkim chętnym do uprawiania tego dającego sporą dawkę adrenaliny sportu na pewno pomoże posiadany przez nas ,,barefoot boom”, który bardzo ułatwia wyjście na piętach i ogranicza upadki do wody. Jest on do Waszej dyspozycji.

Dla osób mniej wymagająych mamy do zaoferowania kolejną wodną atrakcję. Jest nią jazda na tubach w pojedynkę w kilka osób. Jest to bardzo popularna i najprostsza forma aktywnego wypoczynku nad wodą, z której skorzystać mogą całe rodziny. Jazda i skakanie na falach dostarczy Wam z pewnością niezapomnianych wrażeń i emocji. Podczas jazdy na zakrętach siła odrśodkowa wyrzuci Cię na zewnątrz i nabierzesz kosmicznych prędkości!. Gwarantujemy wszystkim niezapomniane chwile, których długo nie zapomnicie.

Nordic walking

Nordic Walking to bardzo młoda dyscyplina sportu, ale już dziś ma rzesze zwolenników. Aby ją uprawiać wystarczy odpowiednie obuwie, dwa kije i czas na spacer – po górskich szczytach, plaży czy po miejskiej łące. To sport dla każdego, a jego efekty są zdumiewające!

W wolnych chwilach, dla podtrzymania kondycji fizycznej, lub przygotowania do sezonu uprawiamy Nordic Walking. Ukończyłem kurs na Poznańskim AWF-ie i chętnie podzielę się umiejętnościami z osobami zaczynającymi tę ciekawą i przyjemną dyscypline sportu.