O mnie

Witam serdecznie! Nazywam się Adam Jakubek i jestem pasjonatem
narciarskich sportów wodnych i zimowych. Uprawiam je od piątego roku życia, a pasją do nich ,,zaraził” mnie mój ojciec, który sam z powodzeniem
amatorsko uprawiał te sporty od lat 70-tych. W narciarstwie wodnym
w 1996 roku, jako debiutant, pojechałem na mistrzostwa Polski i zająłem w nich wysokie 7. miejsce. jakubek

 

Po kilku latach znalazłem się w czołówce krajowych zawodników. W 2000
roku zdobyłem brązowy medal mistrzostw Polski oraz zająłem pierwsze
miejsce w Międzynarodowym Pucharze Śląska. W narciarstwie zjazdowym mam również sporo osiągnięć jako amator.

Jestem wielokrotnym amatorskim mistrzem Kalisza w narciarstwie zjazdowym. Moje umiejętności oraz nabyte doświadczenie pozwoliły mi na pomyślne zdanie egzaminu i zdobycie uprawnień instruktora SITN PZN oraz zawodowe zajmowanie się narciarstwem. Pozostałe inne letnie i zimowe sporty związane z narciarstwem są moim wielkim hobby.

Na początku moje treningi były zabawą, ale później przerodziły się w pasję. Wiele spędzonych godzin na wodzie oraz różnorodnych prób pozwoliło mi na udoskonalenie swojej techniki i umiejętności. W 1990 roku, jako jeden z niewielu w Polsce, spróbowałem jazdy na piętach, tak zwanej Barefoot. Wykonywałem ją wówczas zrzucając nartę i stawiając na wodzie na piętach przy jednoczesnej maksymalnej prędkości jaką osiągała łódź w tamtym czasie.

To było niezapomniane przeżycie! Narciarstwo wodne i zjazdowe to piękne, widowiskowe sporty, które może uprawiać praktycznie każdy chętny. Oprócz poprawy kondycji i tężyzny fizycznej zapewniają one także wiele innych pozytywnych wrażeń. Ja ze swej strony, dołożę wszelkich starań, żebyście Państwo mogli przeżyć niezapomniane chwile podczas aktywnego wypoczynku na akwenach wodnych i górskich stokach.